Notice: wpdb::prepare bola volaná nesprávne. The query does not contain the correct number of placeholders (2) for the number of arguments passed (3). Prosím pozrite si Debugovanie vo WordPress pre viac informácií. (Táto správa bola pridaná vo verzii 4.8.3.) in /srv/apache2/htdocs/www.technopol.eu/wp-includes/functions.php on line 4140 Technopol International, a.s. – Technopol, a.s.

Technopol International, a.s.

Technopol je značka známa svojim obchodným partnerom od roku 1970. Priamym pokračovateľom v zahranično-obchodných aktivitách je už viac ako 20 rokov Technopol International, a.s. Tento fakt je len potvrdením, že pokiaľ svoju činnosť vykonávate s profesionálnym prístupom, stanete sa spoľahlivou bázou pre dlhodobé partnerstvá.  Každým naším počinom sa snažíme obohacovať tradíciu o progresívne prístupy. Okrem uvedených konkrétnych aktivít poskytujeme svojim partnerom široké spektrum služieb v oblasti zahraničného obchodu, investícií a poradenstva.

Obchodná skupina 1

Obchodná skupiny 1 je zameraná hlavne na oblasť rádiokomunikačných služieb a dodávky tovarov a služieb v oblasti bezpečnosti. Už 20rokov poskytuje kvalitné a spoľahlivé rádiokomunikačné služby prostredníctvom verejnej rádiovej siete RADIOPOL pre najvýznamnejšie spoločnosti na Slovensku a zabezpečuje dodávky bezpečnostnej techniky pre štátne inštitúcie ako i privátny sektor.

Medzi zákazníkov siete RADIOPOL patria užívatelia najmä z oblasti automobilového, elektronického a chemického priemyslu, verejnej dopravy, mestských polícií, logistiky, taxi služieb, súkromných bezpečnostných služieb a mnohých iných.

Hlavným cieľom obchodnej skupiny 1 v oblasti bezpečnosti je dodávka tovarov, služieb a riešení pre štátne a vládne bezpečnostné zložky ako i poskytovanie tých najlepších bezpečnostných produktov pre priemysel a poskytovateľov služieb.

Obchodná skupina 1 je držiteľom certifikátov o zavedení manažmentu kvality a informačnej bezpečnosti ISO 9001:2008 a ISO 27001:2013 a je tiež držiteľom potvrdenia o priemyselnej bezpečnosti od NBÚ.

Radiopol Bezpečnostné kľúčové systémy

Obchodná skupina 3

Obchodná skupina 3 sa venuje obchodovaniu s výrobkami obranného a vojenského priemyslu. Obchodné operácie sú spracovávané vysoko špecializovaným tímom zloženým z bývalých príslušníkov armády a profesionálnych obchodníkov. V spolupráci s českými a slovenskými výrobnými a opravárenskými podnikmi spoločnosť zrealizovala veľa veľkých projektov zahrňujúcich dodávky vojenského vybavenia, náhradných dielov, opravárenských služieb a plnej technickej podpory pre rôzne zbraňové systémy. Okrem obchodovania sa spoločnosť venuje aj designu a vývoju vlastných moderných výrobkov. Technopol International, a.s. je členom Združenia bezpečnostného a obranného priemyslu Slovenskej republiky.

Leták EN

Japonské nože

Z našej viac ako 15 ročnej skúsenosti vieme, že japonské nože sa diametrálne líšia od svojich európskych alebo amerických konkurentov. Vyplýva to z charakteru japonskej kuchyne, ktorá kladie vysoké nároky na rezný výkon. Tomu je prispôsobená ich konštrukcia i materiálové zloženie. Vďaka veľmi tvrdým a odolným oceliam vydrží jemné ostrie dlhšie ako by ste očakávali. Ak k tomu prirátate 700 ročnú tradíciu a japonský perfekcionizmus, výsledkom bude skvost Vašej kuchyne. Všetky nože dovážame priamo od ich výrobcov z vyhlásených oblastí Seki, Sanjo, Takefu, Sakai a Tosa.

Japonské nože e-shop

Guillermo Forchino

Argentínsky umelec Guillermo Forchino vytvára svojimi modelmi svet grotesky, do ktorého sa určite zamilujete. Jeho aktéri sa prezentujú v komických situáciách, pri ktorých sa v plnom svetle odhaľujú ľudské slabôstky. Modely sú výnimočné detailným spracovaním a vyrábajú sa v limitovaných sériách, čím získavajú na zberateľskej hodnote. Nájdete ich od Japonska po Kaliforniu. Naša spoločnosť je výhradným dovozcom pre Slovenskú a Českú republiku.

Guillermo Forchino e-shop