Technopol International, a.s.

Technopol je značka známa svojim obchodným partnerom od roku 1970. Priamym pokračovateľom v zahranično-obchodných aktivitách je už viac ako 20 rokov Technopol International, a.s. Tento fakt je len potvrdením, že pokiaľ svoju činnosť vykonávate s profesionálnym prístupom, stanete sa spoľahlivou bázou pre dlhodobé partnerstvá.  Každým naším počinom sa snažíme obohacovať tradíciu o progresívne prístupy. Okrem uvedených konkrétnych aktivít poskytujeme svojim partnerom široké spektrum služieb v oblasti zahraničného obchodu, investícií a poradenstva.

Obchodná skupina 1

Obchodná skupiny 1 je zameraná hlavne na oblasť rádiokomunikačných služieb a dodávky tovarov a služieb v oblasti bezpečnosti. Už 20rokov poskytuje kvalitné a spoľahlivé rádiokomunikačné služby prostredníctvom verejnej rádiovej siete RADIOPOL pre najvýznamnejšie spoločnosti na Slovensku a zabezpečuje dodávky bezpečnostnej techniky pre štátne inštitúcie ako i privátny sektor.

Medzi zákazníkov siete RADIOPOL patria užívatelia najmä z oblasti automobilového, elektronického a chemického priemyslu, verejnej dopravy, mestských polícií, logistiky, taxi služieb, súkromných bezpečnostných služieb a mnohých iných.

Hlavným cieľom obchodnej skupiny 1 v oblasti bezpečnosti je dodávka tovarov, služieb a riešení pre štátne a vládne bezpečnostné zložky ako i poskytovanie tých najlepších bezpečnostných produktov pre priemysel a poskytovateľov služieb.

Obchodná skupina 1 je držiteľom certifikátov o zavedení manažmentu kvality a informačnej bezpečnosti ISO 9001:2008 a ISO 27001:2013 a je tiež držiteľom potvrdenia o priemyselnej bezpečnosti od NBÚ.

Radiopol Bezpečnostné kľúčové systémy

Obchodná skupina 3

Obchodná skupina 3 sa venuje obchodovaniu s výrobkami obranného a vojenského priemyslu. Obchodné operácie sú spracovávané vysoko špecializovaným tímom zloženým z bývalých príslušníkov armády a profesionálnych obchodníkov. V spolupráci s českými a slovenskými výrobnými a opravárenskými podnikmi spoločnosť zrealizovala veľa veľkých projektov zahrňujúcich dodávky vojenského vybavenia, náhradných dielov, opravárenských služieb a plnej technickej podpory pre rôzne zbraňové systémy. Okrem obchodovania sa spoločnosť venuje aj designu a vývoju vlastných moderných výrobkov. Technopol International, a.s. je členom Združenia bezpečnostného a obranného priemyslu Slovenskej republiky.

Leták EN

Japonské nože

Z našej viac ako 15 ročnej skúsenosti vieme, že japonské nože sa diametrálne líšia od svojich európskych alebo amerických konkurentov. Vyplýva to z charakteru japonskej kuchyne, ktorá kladie vysoké nároky na rezný výkon. Tomu je prispôsobená ich konštrukcia i materiálové zloženie. Vďaka veľmi tvrdým a odolným oceliam vydrží jemné ostrie dlhšie ako by ste očakávali. Ak k tomu prirátate 700 ročnú tradíciu a japonský perfekcionizmus, výsledkom bude skvost Vašej kuchyne. Všetky nože dovážame priamo od ich výrobcov z vyhlásených oblastí Seki, Sanjo, Takefu, Sakai a Tosa.

Japonské nože e-shop

Guillermo Forchino

Argentínsky umelec Guillermo Forchino vytvára svojimi modelmi svet grotesky, do ktorého sa určite zamilujete. Jeho aktéri sa prezentujú v komických situáciách, pri ktorých sa v plnom svetle odhaľujú ľudské slabôstky. Modely sú výnimočné detailným spracovaním a vyrábajú sa v limitovaných sériách, čím získavajú na zberateľskej hodnote. Nájdete ich od Japonska po Kaliforniu. Naša spoločnosť je výhradným dovozcom pre Slovenskú a Českú republiku.

Guillermo Forchino e-shop